.

"Other"

POZASTAVENÍ

31. května 2012 v 19:16 | Marča♥
Aooj.....
bohužel musím blog pozastavit..
1. příští týden jsem pryč.
2.celé prázdniny nebudu mít přístup k internetu
3. škola mi zabírá víc času než bych chtěla
4. myslím si že po premiéře Breaking dawnu part.II už nebude o čem psát a musela bych blog přesměrovat na jinou celebritu (film...)
5. už mě to nějak nebaví...

Neříkám, že se sem nevrátím, ale zatím ne....

Prosím Affs aby si mě alespoň do září nesmazali....ještě Vám dám vědět jestli končím definitivně :-(
Děkuju
Marča♥

Obsazení pro filmovou adaptaci Stephenie Meyer „The Host“

25. ledna 2012 v 18:30 | Marča♥
"The Host" by se měl začít natáčet začátkem příštího měsíce, a tak se není čemu divit, že nám na seznam herců přibývají nová jména. V závěrečné fázi dojednávání smlouvy s producenty jsou Chandler Canterbury, Diane Kruger a Boyd Holbrook. A šeptá se, že do role Strýčka Jeba by měl být obsazen William Hurt.

Synopse filmu: O tom, že nitka osudu je velmi tenká a může se kdykoliv přetrhnout, ví moc dobře i dvacetiletá Melanie Stryderová. Když se v blízké budoucnosti usídlí na naší planetě neviditelní parazité, jež po implantaci do lidského těla mohou ovládat mysl člověka, Melanii se spolu s ostatními přeživšími podaří uprchnout do tajného úkrytu, kde začnou skromně přežívat těžkou dobu. Jednou však přece jen nešťastně padne Melanie do spárů parazity ovládnutými lidmi, kteří jí do těla rovněž implantují jednoho parazita - zkušenou Poutnici, pro kterou se teď Melaniino tělo stává hostitelem. Jelikož však Poutnice netuší, jak silnou a obrněnou mysl Melanie má, nepodaří se jí ovládnout ji. A tak musí Poutnice nechtěně žít v Melaniině těle jen "napůl" a zažívat s ní mnohdy nelehké situace. Zpracováno dle stejnojmenného knižního románu americké spisovatelky Stephenie Meyerové, autorky fenoménu Stmívání.Saoirse Ronan: Poutnice/Wanda - Poutnice je duše, která byla implantována do těla Melanie Stryderové. Získala své jméno díky planetám, na kterých žila. Později od strýčka Jeba a jejího bratra Jamieho dostane jméno Wanda. Stejně jako ostatní duše i ona nenávidí násilí. Cítí se vinna, že způsobila bolest Melaniině rodině. Díky Melaniiným vzpomínkám cítí začínající lásku k Jaredovi, Melaniině příteli, a k Jamiemu, mladšímu bratrovi. Také začíná mít ráda Melanii jako sestru a poté, když Mel na několik dní zmizí z její hlavy, je na ni rozzlobená. Nakonec se jí podařilo Melanii přivolat zpět a slibuje, že jí dá opět kontrolu nad svým tělem. Zamiluje se do Iana a cítí se provinile, že nebyla schopná opětovat jeho city už dříve. Poutnice je stará asi tisíc let a její tělo vypadá stejně jako ostatní duše - zářící a stříbřitý tvor s mnoha chapadly. Ale protože je v těle Melanie, má všechny fyzické vlastnosti jako Mel. Později je implantována do těla jiné dívky, která je drobná a jemná a nemůže zastat tolik práce jako v těle Melanie.
Melanie "Mel" Stryderová - Melanii je 20 let. Poté, co se jí a jejímu mladšímu bratrovi podařilo uniknout před mimozemšťany, se neustále ukrývá. Nakonec je zajata a do jejího těla je implantována Poutnice. Mel se svého těla odmítá vzdát a s Poutnicí neustále komunikuje, předkládá jí své vzpomínky lidí, které Melanie miluje a tajně doufá, že ji Poutnice jednoho dne přivede k Jaredovi a k Jamiemu. Melanie je fyzicky silná a Poutnici vyčítá, že své tělo zanedbává. Časem začíná mít Wandu ráda jako sestru.

Jake Abel: Ian O'Shea - jeden z lidí, který přežil útok mimozemšťanů. Jeho předsudky proti duším hovedly k tomu, že Wandu zpočátku nenáviděl a chtěl ji zabít. Později uvěří, že Wanda je nevinná dívka, která si nezaslouží být potrestána kvůli tomu, že je v Melaniině těle. Zamiluje se do ní, ale částečně žárlí na Jareda, ke kterému Wanda cítí lásku a částečně se na Jareda zlobí pro to, že byl ze začátku k Wandě krutý. Ian je jediný člověk, který ví, jak Wanda přemýšlí.

Boyd Holbrook: Kyle O'Shea - Ianův velmi tvrdohlavý bratr. Téměř celou dobu cítí hlubokou nenávist vůči Wandě a snaží se ji zabít. Měl přítelkyni Jodi, která byla chycena a byla jí implantována duše. Když zjistí, že Wanda může oddělit bezpečně duši od těla, najde Jodi a přivede ji do jeskyně. Jenže Jodiina mysl už není v těle, a tak se rozhodnou, že vrátí duši zpět. Tato duše se jmenuje Sunny a zamilovala se do Kylea prostřednictvím Jodiiných vzpomínek.


Max Irons: Jared Howe - Jared je Melaniin přítel. Velice Melanii miluje a její ztráta ho silně zasáhne a proto cítí k Wandě zášť, zachází s ní krutě, ale po čase s ní začne sympatizovat. V Ianovi má soupeře, protože vidí, jakou k němu Wanda pociťuje náklonnost.Chandler Canterbury: Jamie Stryder - Jamie je Melaniin mladší bratr. Je mu 14 let, když se poprvé setkává s Wandou. Vybuduje si s Wandou blízký vztah jako k sestře. Vždycky se těší na její příběhy o planetách, kde žila. Je závislý na Jaredovi a trpí kvůli tomu, jak se Jared chová k Wandě. Touží se zapojit do výprav za jídlem. Je jedním z mála členů komunity, komu nevadí, že Wanda je v sestřině těle. Vidí Melanii a Wandu jako dvě odlišné bytosti.

William Hurt: Strýček Jeb - Jebediah "Jeb" je Melaniin výstřední strýc. Byl jeden z prvních lidí, kteří očekávali mimozemskou invazi, a tak vybudoval propracovaný jeskynní systém pod arizonskou pouští. Je přesvědčen, že Wanda může přežít s lidmi a proto je k ní přátelský a pomáhá jí překonat počáteční problémy v komunitě. Stává se jejím ochráncem a všude ji doprovází s puškou a s varováním zastřelením každého, kdo se pokusí Wandě ublížit. Každý se musí řídit tím, že je to "jeho dům, jeho pravidla".

Diane Kruger: Hledačka - jedna z mimozemských duší. Vztah Melanie a Wandy k Hledačce je založen na nenávisti. Vysmívá se Wandě, že nedokázala vyhnat Melaniinu mysl. Později se ukáže, že Hledačka měla stejný problém jako Wanda. Když je Hledačka oddělena od hostitele, do těla se vrátila původní majitelka - Lacey.Andrew Niccol: Režisér -Režisér a scénárista Andrew Niccol se narodil 1. ledna 1964 v Paraparaumu na Novém Zélandu. Svou kariéru započal v Londýně, kde se zabýval především natáčením krátkých reklamních spotů. To jej však umělecky neuspokojovalo tak se rozhodl přestěhovat do Los Angeles. Zde se brzy po příjezdu seznámil s producentem Scottem Rubinem. V roce 1998 na sebe poprvé více upozornil když napsal scénář k filmu THE TRUMAN SHOW, který chtěl rovněž sám režírovat. Avšak filmové studio mělo obavy z obsazení neznámého režiséra a snímek svěřilo do rukou zkušeného Petera Weira. Niccol si za scénář vysloužil nominace na Oscara a Zlatý Glóbus.

Nový design

8. ledna 2012 v 17:33 | Marča♥
Aooj,
asi jste si všimli, že mám nová design.
Udělala jsem si ho sama a proto mě zajímá váš názor!
Líbí se vám?
Marča♥

Jsem zpě♥

3. ledna 2012 v 20:37 | Marča♥
Aooj,
omlouvám se, že mi to tak dlouho trvalo, ale vrátila sem se.
Ještě se to tu naplno nerozjede začnu nejdřív pracovat na novém designu. Až bude hotov plně se opřu do provozu blogu. Počítám ještě tak týden dva.
Moc děkuji Affs, že sem nekteří chodili ikdyž jsem tu nebyla.
Děkuju

Marča♥

Pozastavení nejspíš do Vánoc :-(

27. října 2011 v 14:30 | Marča♥
Aooj,
moc mě to mrzí, ale nadpis mluví jasně. Už nestíhám a na blog taky nechodím tak ráda jako ze začátku.
Mám toho skrátka moc. Možná se sem ještě vrátím, ale nevím to jistě, určitě to nebude dřív jak o Vánocích.
Prosím affs ať si mě ještě chvíli nemažou já do Vánoc napíšu jak to bude dál ;-)
aooj,
Marča♥

Z5....

16. října 2011 v 15:26 | Marča♥
Aooj,
tak jsem zpět nebudu vám ani říkat jaká nádhera to byla ;-) Njn Paříž...
Bude mi jen chvíli trvat než se dostanu zase do reality :-(

Hned jdu přidat nějaké články ;-)

Nepřítomnost 12.10.-16.10.2011

12. října 2011 v 17:00 | Marča♥
Aooj,
od středy až do neděle tu nebudu. Jedu do Paříže.
Omlouvám se Affs (nebudu obíhat).
Mějte se tu fajn.
Au revoir ;-)
Marča♥

Zpět od moře !!!

26. srpna 2011 v 17:49 | Marča♥

Aooj.

Tak jsem zpátky od moře. Bylo tam nádherně a moc se mi teda zpět nechtělo. :-D
Byla to moje poslední cesta o prázdninách takže už snad žádná pozastavení ;-)
Marča♥

Robert Pattinson: Já do něj nekousl!

25. srpna 2011 v 12:00 | Marča♥
Funny: Robert Pattinson: Já do něj nekousl! - foto
S Robem se jeho upíří role Edwarda stále táhne. I když už natočil dost jiných filmů, je to pro většinu fanoušků pořád 'ten upír' z Twilight.
Teď dokonce po netu kolují jeho fotky, jak se zakousává do miminka jedné fanynky! Jak to vzniklo?

"Natáčeli jsme jednu scénu a lidi tam stáli za plotem a dívali se. V jeden moment tam přes plot podala nějaká žena asistentovi režie svoje dítě, mohly mu být tak tři měsíce. On vůbec nevěděl, co má dělat a co to znamená, říkal: 'Ona asi chce, aby ses s ním vyfotil, nebo ho máš podepsat?'" popisuje Robert příhodu.

"No a tak jsme ti udělali legraci a vyfotili se s tím mimčem tak, že to vypadá, že ho jako upír koušu."


Robert ale zároveň dodává, že se miminku vůbec nic nestalo, že se ho ani nedotkl a kousání jen předstíral. "Ježiši, to bych přece nemohl!" říká Rob. "To mimčo bylo tak malinké, že by se mi jeho hlavička vešla do pusy celá. Ale ta fotka fakt vypadá super!"

Taylor Lautner chce hrát v komedii

18. srpna 2011 v 12:00 | Marča♥
Pecka: Taylor Lautner chce hrát v komedii - foto
Dokážeš si představit, že místo svalů a akčních kousků předvede Taylor Lautner svůj talent pro komedii?
Je šarmantní, okouzlující a s krásným tělem. Není divu, že ho v každém díle Twilight ukázal. Scény, kdy si svléká triko nebo rozepíná košili vážně nešly přehlédnout… Navíc akční scény, kdy běhá, skáče a vůbec dostává své vypracované svaly do pohybu, mu přinesly fanynky v každé zemi, kam Twilight sága doletěla. I v jeho novém filmu Abduction je Taylor za akčního hrdinu.
Ve své roli tentokrát zjistí, že jsou jeho rodiče nevlastní a začne pátrat po těch biologických. Během tohoto snažení se dostane se svou přítelkyní do několika nástrah, ve kterých jde oběma o život…

Taylor v sobě skrývá ale mnohem víc. I když se to zatím nezdá, má kromě svalů i komediální talent. Svorně to tvrdí všichni jeho kolegové, které mezi natáčením neustále baví. I proto by si Taylor rád jednou zahrál v nějaké parádní komedii.

"Vždycky jsem miloval jakákoliv komediální představení, film, divadlo, .. bylo mi to jedno, hlavně, že měla vtip," svěřil se Taylor. "Myslím si, že já sám nějak extra vtipný nejsem, ale mám rád zábavu," říká.

Po dlouhé odmlce na krátkou chvíli zpět

14. srpna 2011 v 17:59 | Marča♥
Aooj,
po prázdninách na chalupě jsem se na chvíli vrátila domů, ale nebudu tu dlouho. Jedu na poslední týdny k moři.
Ale teď jsem tu a jdu něco dělat ;-)
Marča♥

Tak to je zatím vše

2. srpna 2011 v 14:48 | Marča
Aooj,
tak já si jdu zase užívat přírody, mějte se ;-)
Marča

Na chvíli na netu !!!

20. července 2011 v 14:27 | Marča
Aooj,
jsem na chalupě v přírodě. To znamená krásná příroda, ale bez netu.
Teď jsem se díky sousedům dostala na net, tak vám píšu.
Nestihnu asi přidat nějaké články, ale aspoň oběhnu :-)
Marča

Pozastavení na celé prázdniny !!!

10. července 2011 v 21:39 | Marča♥
Aooj,
bohužel jsem nenašla nikoho na záskok, proto mi nezbývá nic jiného než pozastavit blog.
Affs nemažte si mě po prázdninách se vrátím v plné formě.
Mějte se fajn Aooj.
Marča♥

Záskok na prázdniny !!!

7. července 2011 v 10:21 | Marča♥
Aooj, mám takový problém. Celé prázdniny budu pryč a nechci pozastavit blog.

Proto hledám záskok na celé prázdniny.

Jednalo by se o to, že by ten dotyčný/á přidával články týkající se Twilight ságy ( neměnil design atd. ).


Kdo by měl zájem ( i Affs ) :

napište do komentářů:
1. Jméno
2. Váš blog
3. Váš email ( abychom se blíže dohodli)


předem děkuji ;-)
Marča♥

Jsem zpět

7. července 2011 v 9:59 | Marča♥
Aooj, tak jsem přijela. Hned jdu přidat nějaké články a potom ne moc příjemnou událost ale nejdřív články ;-)
Marča♥

Nepřítomnost 2.7.-6.7.2011

1. července 2011 v 16:36 | Marča♥
Aooj,
prázdniny začínají a to pro mě znamená, že začínám cestovat. Bohužel pro můj blog to tak skvělé není. Celé prázdniny to tu bude vypadat asi tak, že týden tady a týden pryč...

Dnes večer odjíždím poprvé a vrátím se až ve středu. Články jou přednastavené a je to vždy pod perexem uvedeno ;-)
Mějte se fajn.
Marča♥


P.S. pro Affs

-vím, že to se mnou o prázdninách bude stát za prd, ale pls nemažte si mě ;-)

Jsem zpět.

10. června 2011 v 16:51 | Marča♥
Myslím, že nadpis mluví za vše. Vrátila jsem se, po týdnu v přírodě, a hned jdu přidat nějaké články ;-)
Marča♥

Nepřítomnost 6.6. - 10.6. 2011

5. června 2011 v 20:00 | Marča♥
Aooj
Od 6.6. do 10.6. odjíždím na "cyklisťák" = týden se třídou v přírodě = běh, kolo, voda...

Každý den zde však přibude nějaký článek ( pod perexem vždy uvedeno, že je přednastavený).
Omlouvám se tímto i Affs, že nebudu těch pět dní obíhat.

Jak jistě víte v pondělí bude zveřejněný oficiální trailer k Rozbřesku, bohužel ho sem nebudu moct přidat, ale nebojte o víkendu vám to vynahradím ;-)

Mějte se príma :-D
Marča♥

Jsem z5

25. dubna 2011 v 18:58 | Marča♥
Aooj,
tak jsem zpět a hned jdu přidat nějaké články a oběhnout affs.
Marča♥
 
 

Reklama