.

Duben 2012

Taylor Lautner a jeho nová role v komedii, může ukázat jeho hereckou sílu…

30. dubna 2012 v 18:18 | Marča♥ |  Taylor Lautner
S novou informací přišel "News The Hollywood Reporter". Vypadá to, že Taylor Lautner se objeví jako dospělý ve filmu Adama Sandlera. Toto nové obsazení přidává Taylora do role v komedie a MTV se podívalo na důvod, proč Taylor vyniká v komedii….
Všichni jsme zvyklí, že Taylor Lautner hraje naší oblíbenou roli vlkodlaka v "The Twilight Saga:" odhánět od sebe zlé upíry a vrčet na Edwarda. Dokonce i jeho role hlavní postavy ve filmu "Abduction" našel se v ní a vyřadil padouch. Ale vypadá to, že Taylor je připraven vyzkoušet své umění u komedie.
Podle "The Hollywood Reporter ", se Taylor nastavil, aby je vzhled byl do Adama Sandlera ve filmu "Grown Ups 2.". Bude hrát klíčovou roli, "zábavnou", kde si bere na charakteru Adama Podrobnosti jsou stále dokončovány, ale skeptici, kteří pochybují o schopnosti hvězdy, rozesmát publikum, si nemusí dělat starosti. Taylor si dokázal sám zebe udělat srandu před lidmi a shromáždili jsme tři důvody, proč herec bude úspěšný v přechodu do komedie.
Je ochoten dělat si legraci sám ze sebe :
V roce 2009, Taylor hostil akci "Saturday Night Live" a jeho "Lab Partners" na náčrtek se směje neovladatelně. Naš Jacob Black hrál Mariannu,ze střední dívčí školy která je v týmu Edward. Kdo je ochoten se spárovat s ventilátorem je Team Jacob.
TayLor je přesvědčen :
Taylor hrál také v legračním videu s názvem "Field of Dreams 2:. NFL Lockout" komediální krátké video, Tay hrál farmáře Iowa, který vyslyší příkaz od hlasů v jeho hlavě, postavý fotbalové hřiště ve středu jeho obilných polích. "Pokud budete stavět,přijdou," říkal strašidelný hlas. A přicházejí NFL hráči. Mnoho hvězd váhá hrát své role v komedii a nechat ostatní herci ve středu pozornosti, ale ne Taylor. On stojí vysoký a není zastíněn jeho co-hvězdy. Tato důvěra znamená, že bude zahrnovat jeho roli v "Grown Ups 2″, a ne stát v pozadí ve stínu herců a nechal nás se zajímat, proč byl obsazen právě Tay.
Je multi-dimenzionální :
Taylor se také objevil v opening sketchi (úvodním nástinu) v roce 2010 na "MTV Movie Awards". Tom Cruise hraje Les Grossmana, velkého hollywoodského producenta, který chce obsadit Taylor a RPattze do role drsných policistů. Duo obléklo letecké sluneční brýle a knírky. Jeho schopnost být obsazen do jakéhokoliv typu postavy a vlastní role je docela talent. Taylorova ochota vystoupit na novou cestu, bezpochyby skeptiky překvapí tím, kolikrát se rozesmějí.

Kristen si zahraje a bude spoluprodukovat akční thriller „Cali“

30. dubna 2012 v 15:55 | Marča♥ |  Kristen Stewart / novinky

Kristen Stewart si zahraje v "Cali" odvážném akčním filmu odehrávajícím se v Los Angeles, v produkci Voltage Productions a New School média.
Michael Diliberti ("30 Minutes or Less") je autorem scénáře, který vypráví příběh Myi (Stewart) a Chrise, zamilovaného páru ze San Fernando Valley se zálibou ve špatných rozhodnutích a nebezpečném chování. Příběh začíná prodejem jednoho falešného snuff filmu (tedy snímku, v němž by mělo dojít ke skutečnému úmrtí). Jeho hvězda Mya (v podání Kristen Stewart) spolu se svým přítelem následně prchne i s inkasovaným balíkem dolarů. O několik let později, musí Mya "vsát z mrtvých" aby zachránila mladší sestru, kterou před lety nechala v Cali. Při téhle akci bude disfunkční páreček čelit naštvaným bývalým obchodním partnerům, vraždícím pornohvězdám i zabijákovi v kovbojském klobouku.

Craig J. Flores ("Bitva u Thermopyl"), Zev Foreman ("Killer Joe") budou film produkovat společně s Michaelem Dilibertim. Výkonými producenti budou Brian Levy z New School Media, Nicolas Chartier z Voltage Pictures ("Hurt Locker") a Kristen Stewart, která si tak odbude producentskou premiéru. Natáčet by se mělo koncem léta. Více o produkci a pozadí Kristenině připravovaného filmového projektu se můžete dočíst na stránkách Variety.

Nová Breaking Dawn pt. 2 stillka

28. dubna 2012 v 19:19 | Marča♥ |  Breaking dawn - photo
Je úžasná ;-) Už se moc těším ;-)


Carlisle Cullen je 3 nejbohatší fiktivní postavou na světě

26. dubna 2012 v 19:19 | Marča♥ |  Peter Facinelli
Patriarcha Cullenovi rodiny, Carlisle Cullen, se v letošním žebříčku nejbohatších fiktivních postav světa, vydávaným časopisem Forbes, umístil na 3 místě hned za červeným drakem Smaugem z Hobbita(první místo) a odvěkým rivalem strýčka Skrblíka Hamounem(druhá příčka). Další podrobnosti a celý žebříček 15 nejbohatších fiktivních postav světa najdete ZDE.

Informace o světové premiéře filmu „Sněhurka a lovec“

26. dubna 2012 v 15:15 | Marča♥ |  Kristen Stewart / other
Oficiální facebooková stránka Empire Leicester Square dnes zveřejnila více informací o světové premiéře filmu "Sněhurka a lovec". Premiéra je naplánována na pondělí 14.května 2012 v Londýně a bude se konat na náměstí "Leicester Square" v "Empire and Odeon cinemas". Začátek červeného koberce s účastí Kristen Stewart,Chrise Hemswortha a Charlize Theron je naplánován na 17,30hod.(5:30PM BST/12:30PM EDT/9:30 AM PDT)


Pražský orchestr („The City of Prague“) vzdává hold „Twilight Sáze“

25. dubna 2012 v 19:45 | Marča♥ |  other about Twilight
Filharmonie, hlavní město Praha ("The City of Prague"), která funguje pouze na základě tvoření a hraní filmové hudby, se rozhodla vzdát hold Twilight uvolněním titulního albumu z nejlepších kusů score hudby Ságy!

Album s názvem "Hudba z Twilight Ságy" ("Music from The Twilight Saga") je již k dispozici ke koupi (ZDE : "Music from The Twilight Saga (Soundtrack)", The Prague Philharmonic Orchestra) a jde na prodej ve Spojených státech dne 24. května. Mezitím, vám navrhuji vrátit se zpět do světa Twilight ke krásné "Bella's Lullaby"
Přehrát si obsah celého alba můžete "ZDE" , další info o albu "ZDE" , seznam skladeb na youtube.cz "ZDE"


Seznam vybraných skladeb :
1. FROM TWILIGHT (CARTER BURWELL): Edward At Her Bed / Bella's Lullaby 3:31
2. The Lion Fell In Love With the Lamb 3:13
3. Phascination Phase 2:05
4. How I Would Die 1:51
5. I Dreamt of Edward 1:08
6. I Know What You Are 2:44
7. Stuck Here Like Mom 1:47
8. FROM NEW MOON (ALEXANDRE DESPLAT): New Moon 3:17
9. Memoires of Edward 1:43
10. You're Alive 1:56
11. Marry Me, Bella 3:55
12. Full Moon 3:17
13. The Meadow (Stanislav Gallin) 4:09
14. FROM ECLIPSE: Compromise / Bella's Theme (Evan Jolly) 2:26
15. Bella's Truck / Florida - Bella's Truck / Florida (Howard Shore) 1:37
16. First Kiss (Howard Shore) 1:52
17. Jacob Black (Evan Jolly) 1:55
18. Jasper (Howard Shore) 3:55
19. As Easy As Breathing (Howard Shore) 3:04
20. Wedding Plans (Howard Shore) 2:56
21. FROM BREAKING DAWN PART 1 (CARTER BURWELL): Love Death Birth 6:12
22. A Nova Vida 2:57
23. A Wolf Stands Up 3:19
24. Let's Start With Forever 0:53
25. You Kill Her You Kill Me 2:08
(Total Album Time: 67:50)
Web „Super.cz a „The Sun“ zvěřejnili, že v tuto chvíli bezvlasý Robert Pattinson musí přetáčet scény z Twilight Ságy dílu Rozbřesk část 2. s parukou..

24. dubna 2012 v 10:30 | Marča♥ |  Robert Pattinson

Herec Robert Pattinson (25) má na hlavě třímilimetrový porost. Robert musí dotáčet filmové scény s parukou. Vlasy shodil v domnění, že se v brzké době nebude vracet do své postavy upíra Edwarda Cullena z Twilight Ságy. Jenže se do role vrátit musí, protože režisér není spokojený s některými scénami. Před kameru tak pětadvacetiletý herec půjde s parukou na hlavě.

"Ta paruka vypadá skvěle a nikdo nepozná vůbec nic. Robert si vůbec nemyslel, že když si oholí hlavu, způsobí tím takové velké komplikace," píše The Sun.

"Film je něco jako skládačka, kdy každý kousek - každý záběr, je jedno, jak je krátký - musí přesně zapadnout do dalšího kolem,"..

…komentoval potřebu přetáčení scén sám režisér Bill Condon s tím, že se nejedná o nové dialogy, pouze technické záběry tak, aby film tvořil dokonalou iluzi.

Nová stillka z Cosmopolis s Robertem Pattinsonem

22. dubna 2012 v 14:12 | Marča♥ |  Robert Pattinson
Vypadá úžasně ;-)

Stehpenie Meyer se chystá produkovat další film, na svých oficílních stránkách take se podělila o novinky z natáčení „The Host“

21. dubna 2012 v 20:57 | Marča♥ |  Stephenie Meyer

18. dubna 2012
Ahoj všem,
Jen jsem chtěla okomentovat článek který dnes vyšel ve Variety. Nechtěli jsem nic oznamovat, dokud nebude celý projekt dohodnutý, ale když už je to venku! Moje produkční společnost, Fickle Fish, už před nějakou dobou získala možnost natočit film podle románu Lois Duncan "Down a Dark Hall". Rozvíjíme tento projekt s našimi dobrými přáteli v Temple Hill Entertainment, s nimiž, je pro nás velkým potěšením znovu pracovat. Zatím toho není moc o co se podělit, ale i v tomto raném stádiu, je to velmi vzrušující. Vyrostla jsem na knížkách Lois Duncan, a nemůžu uvěřit svému štěstí, že se mohu zapojit do tohoto projektu. "Down Dark Hall" je můj nejoblíbenější z jejích románů (i když ve velmi těsném závěsu jsou Summer of Fear a Stranger with My Face) a byl příčinou docela děsivých nočních můr, když mi bylo devět. Pro ty co mají zájem, zveřejním více informaci na stránkách Fickle Fish, až toho bude víc o co se podělit. Tyhle věci potřebují čas, myslím, takže to bude asi chvíli trvat.

Mezitím, natáčení "The Host" jde úžasně - a rychle. Nemůžu uvěřit, že už jsme téměř hotovi. To co zatím máme vypadá skutečně výjimečně dobře a já se nemůžu dočkat, až uvidím to co Andrew Niccol udělá se všemi těmi úžasnými záběry. Každopádně, já ještě nejsem připravená s "Hostitelem" skoncovat, nejsem připravena vzdát se Saoirse, kterou bych s radostí adoptovala, pokud neměla její rodiče tolik ráda, a pokud by už nebyla plnoletá. (Mimochodem, pro ty, kteří mají potíže s výslovností jejího jména, Saoirse se rýmuje s "inertia".){Né že by to nám češtinářům nějak zvlášť pomohlo! :-D }
Bzzy zase naviděnou,
Steph

April 18, 2012

Hi all,
Just wanting to comment on the story Variety ran today. We weren't going to announce this until more of the project had come together, but here goes! My production company, Fickle Fish, acquired the option to Lois Duncan's novel Down a Dark Hall a while back. We're developing this project with our good pals at Temple Hill Entertainment, who we are so excited to be working with again. Not too much information to share as yet, but even in this early stage, it is still very exciting. I grew up reading and loving Lois Duncan novels, and I can't believe my good luck that I get to be involved with this project. Down a Dark Hall was my favorite of her novels (though it's a very close race with Summer of Fear and Stranger with My Face) and it gave me some serious nightmares when I was nine. I will have more information on my Fickle Fish site for those interested when there is more to share. These things are very slow moving, though, so it will probably be a while.

In the meantime, shooting on The Host is going awesomely-and quickly. I can't believe we're almost done. Things are looking fairly extraordinary and I cannot wait to see what Andrew Niccol will do with all this amazing footage. However, I am not ready to be done because I am not ready to give up Saoirse, who I would happily adopt by force if I didn't like her parents so much, and if she wasn't legally an adult. (By the way, for those who have asked about pronunciation, Saoirse rhymes with "inertia.")
More soonish,
Steph

Nové stillky + synopse k filmu „JAVA HEAT“ s Kellanem Lutzem

21. dubna 2012 v 12:12 | Marča♥ |  Kellan Lutz
Film "JAVA HEAT" tvoří napínavý příběh v exotickém a bouřlivém ráji Indonésie.
Vyslaný americký tajný agent FBI Jake (Kellan Lutz), vystupuje jako vysokoškolský profesor a chce v kraji získat novou skupinu teroristů.
Sultan Java je zavražděn v útoku sebevražedného atentátníka.
Jake se ocitá v centru vyšetřování trestného činu, kde vyšetřování vede místní policejní poručík Hashim. Jak se posunuje Jake blíže k pravdě, tak se sám stane terčem záhadného Hitmana Malika (Mickey Rourke), který se nezastaví před ničím, dokud nebude Američan mrtvý.
Od začátku až do konce pulzivně nabušený thriller, "JAVA HEAT"
vás střemhlav ponoří do světa mezinárodní špionáže, svět, kde nikdo nemůže věřit …Svět, kde věci jsou jen málokdy, tím, čím se zdají.


Robert Pattinson si pravděpodobně opět zahraje pod režijním vedením Davida Cronenberga

20. dubna 2012 v 20:20 | Marča♥ |  Robert Pattinson

Podle The Tracking Board všudypřítomná "Twilight" hvězda Robert Pattinson dělá všechno, co může, aby nebyl považován za "'Twilight' star Pattinson", a pokud to znamená, že se musí zapojit do každého nadcházejícího projektu Davida Cronenberga, aby toho dosáhl, při Bohu všemohoucím, udělá to.
Robert byl právě zmíněn ve spojitosti s vedlejší rolí v nadcházejícím temně komediální drama režiséra Cronenberga, "MAPS TO THE STARS" (Mapy ke hvězdám). Film, s nímž už je spojován Viggo Mortensen, ukazuje příběh životů dvou dětských herců zničených zkažeností Hollywoodu. Pattinson by mel být obsazen do role Jeroma, který je přes den šoférem v noci se snaží prorazit jako herec. Scénář napsal Bruce Wagner, který byl původně zamýšlen i jako režizér, ale pouze do doby než se této role zhostil Cronenberg v roce 2006.
Tato zpráva přichází těsně před květnovou premiérou Cronenbergova velmi očekávaného filmu s Pattinsonem v hlavní roli "Cosmopolis", založený na románu Dona DeLilla se stejným názvem.
Robert Pattinson je v současné době také v aktivním vyjednávání do role ve filmu "Unbound Captives", dovém drama, ve kterém si zahrají takové hvězdy jako Hugh Jackman a Rachel Weisz.

Filmový festival v Cannes 2012, info : Rob a Kris by se měli účastnit…

20. dubna 2012 v 17:17 | Marča♥ |  Společné
Breaking Dawn Cannes 600x403 On the Road and Cosmopolis will be in Competition at Cannes robert pattinson on the road kristen stewart cosmopolis cannes film festivalKristen Stewart v "ON THE ROAD" a Robert Pattinson v "COSMOPOLIS" oba filmy získají svou světovou premiéru na filmovém festivalu "The Cannes Film Festival" a budou tak hrát v soutěži, která je nejprestižnější částí celého festivalu a bude probíhat v datumu od 16.5. -27.5.
Také jsme dostali nový poster k "On the Road" s "Marylou's" (Kristen Stewart) s oficiálním logem výběru Cannes festivalu.

"Cannes film Blog festival :" Oficiální filmový festival v Cannes 2012 dnes ráno oznámil program, který by měl být v Paříži. Zpráva, vytvořila obrovské vzrušení v široké veřejnosi (hlavně u Twilight fanoušků). Vypadá to, že se pravděpodobně Robert Pattinson a Kristen Stewart zúčastní festivalu.Breaking Dawn Cannes 600x403 On the Road and Cosmopolis will be in Competition at Cannes robert pattinson on the road kristen stewart cosmopolis cannes film festival

Pár se neobjeví spolu v jednom filmu, nicméně Robert hraje v "Cosmopolis" režie David Cronenberg , zatímco Kristen je součástí obsazení filmu "On the Road" režie Walter Salles.

Další velká otázka zní : "Jaké bude datum účasti Roba a Kris v Cannes?"
Bohužel, datum je známo až z festivalového harmonogramu který bude zveřejněn - a to může trvat ještě několik týdnů!

Oficiální promítací čas každého filmu je :
 • "COSMOPOLIS" - 1 hodinu 45 minut
 • "ON THE ROAD" - 2 hodiny 20 minut

Breaking Dawn pt. 2 dotáček se zůčastní i Michael Sheen

20. dubna 2012 v 15:32 | Marča♥ |  Ostatní herci Twilight ságy
Před pár dny Bill Condon oficiálně potvrdil dotáčky Breaking Dawn pt. 2 ve Vancouveru. Dnes k tomu Jack Morrissey, partner Billa Condona, dodal:

"Je to méně než týden, a my už víme, že Rob a Kristen budou ve Vancouveru. Včera jsem tweetoval, že ano, uvidíme i nějaké ty paruky, ale rozmazal jsem větu, která poukazovala na to, že nepochybně uvidímetaké Michaela Sheena letišti ve Vancouveru, aby si naposledy zopakoval roli Ara, vůdce Volturi. . . Jak Bill zmínil v dopise fanouškům, Rob i Kristen si také naposledy nasadí své zlaté kontaktní čočky. . . Kristen si nasadí oboje [červené i zlaté], a Michaela Sheena uvidíme s červenými"

Později Jack doplnil, že v případě Kristen půjde pouze o červené kontaktní čočky. Jack také poznamenal, že se nejedná o přetáčení některých scén, "Protože nic z toho co Bill k Breaking Dawn natočil nepotřebuje přetočit!, ale jde o doplňující záběry, které nebudou obsahovat žádné nové dialogy.

Více se můžete dočíst na stránkách Twilight Examineru.
"It's less than a week, and we already know that Rob and Kristen will be there; I just tweeted yesterday that yes, there will be wigs involved, but I did blur the line by pointing out that Michael Sheen will also doubtless be spotted throughout the Vancouver airport to reprise for one last time his part of Aro the leader of the Volturi . . . As Bill mentioned in his letter to the fans, Rob and Kristen will be donning their gold contacts one last time . . . She's donning both [red and gold], and Michael Sheen will be donning red."

Dakota Fanning pro Wonderland Magazine

20. dubna 2012 v 15:29 | Marča♥ |  Dakota Fanning

O SLÁVĚ:
"Nikdy jsem se necítila jako dětská hvězda. Vždy mi to označení přišlo takové zvláštní. Jen jsem se cítila jako 6letá herečka, víte, jako dítě, které se rozhodlo hrát. Ale teď když je vám 18, jste schopni dělat další věci a hrát další role. "
O JEJÍM FILMOVÉM STARTU PO FILMU I AM SAM:
"Pro toho, kdo se při hraní cítí jako doma, to znamená, že je tam, kde má být. Vidím ten film jako moment, kdy jsem si uvědomila, "Můžu to dělat, můžu to dělat navždy. "
O MÉDIÍCH:
"Já jen, opravdu není nutné, aby každý člověk věděl, kde zrovna jsem, nebo co dělám. Zdá se mi, že někteří lidé chtějí mít své soukromí, ale přesto všem řeknou, co právě dělají. [Smích]. Tohle prostě není pro mě. Nemám facebook ani twitter a nebudu to mít nikdy. Je tam spousta podvodníků. Na twitteru už je Dakot Fanning spoustu pro nás všechny. "
Dakota Fanning se účastnila akce „Tribeca Film Festival 2012 – Vanity Fair Party“

19. dubna 2012 v 15:31 | Marča♥ |  Dakota Fanning
Vypadala úžasně...ta růžová jí moc sluší ;-)
image hostimage hostimage host


Nový francouský poster ke Kristenině Sněhurce a Lovci + hromada nových stillek a pár BTS fotek

18. dubna 2012 v 16:32 | Marča♥ |  Kristen Stewart / foto
Je to úžasný plakát ( v celém článku neotágovaný ;-) )
imagebam.comimagebam.comFrances Fisher (tetička Meggie) odtweetovala novou fotku z natáčení „The Host“

17. dubna 2012 v 17:30 | Marča♥ |  Stephenie Meyer
Společně s touto fotkou z lokací "The Host", Frances odtweetovala několik komentářů k průběhu natáčení.
 • Adaptace Andrew Niccola věrná knize.
 • Za bouřky: Snažili jsme se to zabalit, než začne pršet!
 • Knihu jsem četla až po přečtení scénáře.
 • Saoirse Ronan je úžasný talent a rozkošná mladá dáma.
 • Stephenie Meyer má divokou představivost.
 • Andrew Niccol's adaptation is true to the book.
 • On the thunderstorm: We were scrambling 2 finish b4 the rain came!
 • I read the book after I read the script.
 • Saoirse Ronan is an amazing talent, and a darling young lady.
 • Stephenie Meyer has a wild imagination.BD2 přetáčky oficiálně potvrzeny, vzkaz Billa Condona všem fanouškům!

16. dubna 2012 v 18:48 | Marča♥ |  Breaking dawn - novinky

Ahoj Twihards!
Zdravím z Los Angeles, kde tvrdě pracujeme na Breaking Dawn, část druhá. Je opravdu šílené uvědomit si, že už je to rok, co jsme skončili s natáčením ve Vancouveru, protože my, ve střižně, jsme nikdy pracovat nepřestali.
Film je hodně jako puzzle, každý kus - každý záběr, bez ohledu na to, jak krátký - musí přesně pasovat těm ostatním. Naše druhá část skládačky konečně začíná tvořit kompletní obrázek a tak za pár týdnů zamíříme zpátky na sever dodělat pár dalších záběrů - poslední drobné chybějící kousky. Nebudeme natáčet žádné nové scény nebo dialogy, jen nějaké technikálie s některými z našeho štábu a úžasných herců.
Opravdu se těším na setkání s některými z přátel které jsem poznal na své Twilight cestě, jako napríklad skvělý Guillermo Navarro, náš kameraman a jeho tým. A ano, budou tam i Rob a Kristen, aby si naposledy nasadili své zlaté kontaktní čočky …
Jsem nadšený, že vás mohu informovat, že za nedlouho budeme mít pro vás další trailer k rozšifrování. A počkejte, až uvidíte první plakáty - jsou úplně jiné než jakékoli "Twilight" obrázky, které jste dosud viděli. A pak konečně přijde 16. listopad a vy se budete moci podívat na poslední film!
Do té doby, vám přeji krásné jaro a já se zase brzy ozvu.
Mějte se hezky.
Bill

Hello Twihards!
Greetings from Los Angeles, where we're hard at work on BREAKING DAWN, PART TWO. It's truly crazy to think that it's been a year since we wrapped production in Vancouver, since for those of us in the editing room the work has never stopped.
A film is a lot like a puzzle, with each piece - each shot, no matter how brief - needing to fit exactly with the ones around it. Our Part Two puzzle is finally coming into full view, and in a few weeks we'll be heading back north to pick up some additional shots - the last tiny missing pieces. We're not shooting any new scenes or dialogue, just some technical work with some of our cast and stunt actors.
I am really looking forward to being back on set with some of the friends I've made on my Twilight journey, like the great Guillermo Navarro, our cinematographer, and his crew. And yes, Rob and Kristen will be there too, to pop in those gold contacts one last time…
I'm excited to report that before too long we'll have another trailer for you to decode. And wait until you see the first posters - they're unlike any "Twilight" images you've seen before. And then November 16th will be upon us and the final film will be yours!
Until then, have a very happy spring, and I'll check back in with you soon.
Best wishes,
Bill

Scénář k filmu Rozbřesk část II. + nádkres scén

16. dubna 2012 v 15:40 | Marča♥ |  Breaking dawn - novinky

Tři strany ze scénáře k Breaking Dawn part II. + nákres jedné scény.
Jupííí ... snad uvidíme páku mezi Bellou a Emetem.
imagebam.com
Více v c.č.
↓↓↓