.

Leden 2012


Breaking dawn ke stažení v DVD kvalitě ;-)

31. ledna 2012 v 18:40 | Marča♥ |  Breaking dawn - novinky

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20110124212303/twilightsaga/images/9/9f/Breaking_Dawn_logo_transparent.png
Rozbřesk film download , Rozbřesk film ke stažení


Nové fotky Kristen ze včerejška

31. ledna 2012 v 17:32 | Marča♥ |  Kristen Stewart / photoshooty
Vypadá tady jako bohyně :-D
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
A ještě porovnání ;-)
Tak kdo?

Dvě nové stillky s Ashley Greene k filmu „LOL“

31. ledna 2012 v 17:30 | Marča♥ |  Ashley Greene
Bude zajímavé vidět Ash v této roli :-DKrátká ukázka DVD Menu Breaking dawn Part 1

30. ledna 2012 v 19:21 | Marča♥ |  Breaking dawn - novinky
Tak to mají úžasně udělaný ;-)

Scany časopisu Best Movie Italy s fotkami ze SWATH

29. ledna 2012 v 15:42 | Marča♥ |  Kristen Stewart / foto
Proč něco takovýho doprčic není i u nás :-(
imagebam.comimagebam.comimagebam.comTinsel Korey pro Troix 2012

28. ledna 2012 v 22:02 | Marča♥ |  Tinsel Korey
Kompletní shoot Tinsel pro Troix 2012.
Je to snad její zatím nejhezčí photoshoot ;-)
Aaq15jop
aakL07PHaaxtupyQ

Mackenzie Foy - Mattel barbie photoshoot

28. ledna 2012 v 16:11 | Marča♥ |  Mackenzie Foy - Renesmee (BD)
Photoshoot Mackenzie (Renesmee) pro značku bárbín Mattel.
aak1D7f7aadBpoQJ

Rozbřesk část II. ukázka už v únoru !!!

28. ledna 2012 v 12:31 | Marča♥ |  Breaking dawn - novinky

První ukázka k filmu Breaking Dawn - část 2, exkluzivně v pátek 10.2. 2012.
Jupííí :D


BD- dokonalá parodie :-D

27. ledna 2012 v 17:29 | Marča♥ |  Breaking dawn - other
Tak to je dokonalý :-D ale ten úplný konec dost nechutný :-DBD líbánky- video

27. ledna 2012 v 13:13 | Marča♥ |  Breaking dawn - other
Tohle byla nejveselejší část filmu :-D


Český trailer Sněhurka a lovec

26. ledna 2012 v 20:09 | Marča♥ |  Kristen Stewart / other
Konečně je tu trailer k filmu Sněhurka a lovec s českými titulkami.


Obsazení pro filmovou adaptaci Stephenie Meyer „The Host“

25. ledna 2012 v 18:30 | Marča♥ |  "Other"
"The Host" by se měl začít natáčet začátkem příštího měsíce, a tak se není čemu divit, že nám na seznam herců přibývají nová jména. V závěrečné fázi dojednávání smlouvy s producenty jsou Chandler Canterbury, Diane Kruger a Boyd Holbrook. A šeptá se, že do role Strýčka Jeba by měl být obsazen William Hurt.

Synopse filmu: O tom, že nitka osudu je velmi tenká a může se kdykoliv přetrhnout, ví moc dobře i dvacetiletá Melanie Stryderová. Když se v blízké budoucnosti usídlí na naší planetě neviditelní parazité, jež po implantaci do lidského těla mohou ovládat mysl člověka, Melanii se spolu s ostatními přeživšími podaří uprchnout do tajného úkrytu, kde začnou skromně přežívat těžkou dobu. Jednou však přece jen nešťastně padne Melanie do spárů parazity ovládnutými lidmi, kteří jí do těla rovněž implantují jednoho parazita - zkušenou Poutnici, pro kterou se teď Melaniino tělo stává hostitelem. Jelikož však Poutnice netuší, jak silnou a obrněnou mysl Melanie má, nepodaří se jí ovládnout ji. A tak musí Poutnice nechtěně žít v Melaniině těle jen "napůl" a zažívat s ní mnohdy nelehké situace. Zpracováno dle stejnojmenného knižního románu americké spisovatelky Stephenie Meyerové, autorky fenoménu Stmívání.Saoirse Ronan: Poutnice/Wanda - Poutnice je duše, která byla implantována do těla Melanie Stryderové. Získala své jméno díky planetám, na kterých žila. Později od strýčka Jeba a jejího bratra Jamieho dostane jméno Wanda. Stejně jako ostatní duše i ona nenávidí násilí. Cítí se vinna, že způsobila bolest Melaniině rodině. Díky Melaniiným vzpomínkám cítí začínající lásku k Jaredovi, Melaniině příteli, a k Jamiemu, mladšímu bratrovi. Také začíná mít ráda Melanii jako sestru a poté, když Mel na několik dní zmizí z její hlavy, je na ni rozzlobená. Nakonec se jí podařilo Melanii přivolat zpět a slibuje, že jí dá opět kontrolu nad svým tělem. Zamiluje se do Iana a cítí se provinile, že nebyla schopná opětovat jeho city už dříve. Poutnice je stará asi tisíc let a její tělo vypadá stejně jako ostatní duše - zářící a stříbřitý tvor s mnoha chapadly. Ale protože je v těle Melanie, má všechny fyzické vlastnosti jako Mel. Později je implantována do těla jiné dívky, která je drobná a jemná a nemůže zastat tolik práce jako v těle Melanie.
Melanie "Mel" Stryderová - Melanii je 20 let. Poté, co se jí a jejímu mladšímu bratrovi podařilo uniknout před mimozemšťany, se neustále ukrývá. Nakonec je zajata a do jejího těla je implantována Poutnice. Mel se svého těla odmítá vzdát a s Poutnicí neustále komunikuje, předkládá jí své vzpomínky lidí, které Melanie miluje a tajně doufá, že ji Poutnice jednoho dne přivede k Jaredovi a k Jamiemu. Melanie je fyzicky silná a Poutnici vyčítá, že své tělo zanedbává. Časem začíná mít Wandu ráda jako sestru.

Jake Abel: Ian O'Shea - jeden z lidí, který přežil útok mimozemšťanů. Jeho předsudky proti duším hovedly k tomu, že Wandu zpočátku nenáviděl a chtěl ji zabít. Později uvěří, že Wanda je nevinná dívka, která si nezaslouží být potrestána kvůli tomu, že je v Melaniině těle. Zamiluje se do ní, ale částečně žárlí na Jareda, ke kterému Wanda cítí lásku a částečně se na Jareda zlobí pro to, že byl ze začátku k Wandě krutý. Ian je jediný člověk, který ví, jak Wanda přemýšlí.

Boyd Holbrook: Kyle O'Shea - Ianův velmi tvrdohlavý bratr. Téměř celou dobu cítí hlubokou nenávist vůči Wandě a snaží se ji zabít. Měl přítelkyni Jodi, která byla chycena a byla jí implantována duše. Když zjistí, že Wanda může oddělit bezpečně duši od těla, najde Jodi a přivede ji do jeskyně. Jenže Jodiina mysl už není v těle, a tak se rozhodnou, že vrátí duši zpět. Tato duše se jmenuje Sunny a zamilovala se do Kylea prostřednictvím Jodiiných vzpomínek.


Max Irons: Jared Howe - Jared je Melaniin přítel. Velice Melanii miluje a její ztráta ho silně zasáhne a proto cítí k Wandě zášť, zachází s ní krutě, ale po čase s ní začne sympatizovat. V Ianovi má soupeře, protože vidí, jakou k němu Wanda pociťuje náklonnost.Chandler Canterbury: Jamie Stryder - Jamie je Melaniin mladší bratr. Je mu 14 let, když se poprvé setkává s Wandou. Vybuduje si s Wandou blízký vztah jako k sestře. Vždycky se těší na její příběhy o planetách, kde žila. Je závislý na Jaredovi a trpí kvůli tomu, jak se Jared chová k Wandě. Touží se zapojit do výprav za jídlem. Je jedním z mála členů komunity, komu nevadí, že Wanda je v sestřině těle. Vidí Melanii a Wandu jako dvě odlišné bytosti.

William Hurt: Strýček Jeb - Jebediah "Jeb" je Melaniin výstřední strýc. Byl jeden z prvních lidí, kteří očekávali mimozemskou invazi, a tak vybudoval propracovaný jeskynní systém pod arizonskou pouští. Je přesvědčen, že Wanda může přežít s lidmi a proto je k ní přátelský a pomáhá jí překonat počáteční problémy v komunitě. Stává se jejím ochráncem a všude ji doprovází s puškou a s varováním zastřelením každého, kdo se pokusí Wandě ublížit. Každý se musí řídit tím, že je to "jeho dům, jeho pravidla".

Diane Kruger: Hledačka - jedna z mimozemských duší. Vztah Melanie a Wandy k Hledačce je založen na nenávisti. Vysmívá se Wandě, že nedokázala vyhnat Melaniinu mysl. Později se ukáže, že Hledačka měla stejný problém jako Wanda. Když je Hledačka oddělena od hostitele, do těla se vrátila původní majitelka - Lacey.Andrew Niccol: Režisér -Režisér a scénárista Andrew Niccol se narodil 1. ledna 1964 v Paraparaumu na Novém Zélandu. Svou kariéru započal v Londýně, kde se zabýval především natáčením krátkých reklamních spotů. To jej však umělecky neuspokojovalo tak se rozhodl přestěhovat do Los Angeles. Zde se brzy po příjezdu seznámil s producentem Scottem Rubinem. V roce 1998 na sebe poprvé více upozornil když napsal scénář k filmu THE TRUMAN SHOW, který chtěl rovněž sám režírovat. Avšak filmové studio mělo obavy z obsazení neznámého režiséra a snímek svěřilo do rukou zkušeného Petera Weira. Niccol si za scénář vysloužil nominace na Oscara a Zlatý Glóbus.

Stillka z Robertova Cosmopolis v HQ

25. ledna 2012 v 18:27 | Marča♥ |  Robert Pattinson

Vypadá tady drsně :-D

Carter Burwell o přípravě „Breaking Dawn – Part 2″ klavírní scény

24. ledna 2012 v 17:12 | Marča♥ |  Breaking dawn - novinky
Carter Burwell, skladatel hudby k The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 a 2, promluvil o skládání hudby pro nadcházející klavírní scénu z druhé části ve které se objeví "Edward" (Robert Pattinson) a "Renesmee" (Mackenzie Foy).

V novém rozhovoru pro Sag Harboru Express, Burwell vysvětluje: "Obecně platí, že nepíšu žádnou hudbu dokud není celý film natočen. Ale existují jisté výjimky. Ve filmu na jehož hudbě právě teď pracuji, což je "Breaking Dawn: Part II," potřebovali Rob Pattinson a herečka, která hraje jeho dceru zahrát na klavír onscreen. Musel jsem napsat tento duet, ještě než se natočil film tak, aby se ho mohli skutečně naučit. Rob je hudebník, takže si zakládá na tom aby i před kamerou byl jeho prstoklad správný. "

Burwell tak potvrdil skutečnost, že Pattinson bude opravdu přehrávat jeho hudbu na obrazovce.

Je skvělé vědět že něco je i doopravdy a ne jen trik ;-)
Nová fotka Anny Kendrick

22. ledna 2012 v 16:41 | Marča♥ |  Anna Kendrick
WOW... je překrásná ;-)
Billy Burke ve filmu Rizzoli & Isles

21. ledna 2012 v 20:15 | Marča♥ |  Ostatní herci Twilight ságy
Nové stillky s Billy Burkem, který si zahrál agenta FBI,Gabriel Dean, ve filmu Rizzoli & Isles.
Vypadá tady fakt dobře ;-) Jako agent :-D
Aaqnecs9


Breaking Dawn - DVD blu-ray verze

21. ledna 2012 v 20:11 | Marča♥ |  Breaking dawn - novinky

Krásná verze DVD, která je jako záda s Belliných šatů.

Rozšířený klip - Sněhurka a myslivec

21. ledna 2012 v 20:08 | Marča♥ |  Kristen Stewart / other
Klip Sněhurky a Myslivce z amerického Top Chef odvysílaného tento čtvrtek na TV Bravo s novými záběry.


Nové fotky Avy Jolie Mayeux – Renesmee

20. ledna 2012 v 14:37 | Marča♥ |  Ostatní herci Twilight ságy
Tak malá a už tak známá :-D Ale je roztomilá...


Photoshoot Dakoty pro ELLE 2012

19. ledna 2012 v 20:45 | Marča♥ |  Dakota Fanning

Dakota v photoshootu pro časopis Elle, únor 2012.
Moc jí to tady sluší ;-)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comChristoper Heyerdahl si zahraje v True Blood

19. ledna 2012 v 20:39 | Marča♥ |  Ostatní herci Twilight ságy
Christopher Heyerdahl, který si zahrál starověkého úpíra Marcuse Volturi, si zahraje i v upírské televizní sérii True Blood. Shodou okolností ztvární také starověkého upíra, tentokrát se jménem Dieter Braun. Podrobnosti naleznete ZDE.

Stillky z Bel Ami v plné velikosti

18. ledna 2012 v 19:15 | Marča♥ |  Robert Pattinson
Nové i staré stilky s filmu Bel Ami s Robertem.

Tinsel Korey na Los American Music Awards Lounge

18. ledna 2012 v 19:13 | Marča♥ |  Tinsel Korey
Tady vypadá tak obyčejně ;-) Ale i tak jí to sluší.

Robert Pattinson přiznal: Na natáčení nosím tanga!

17. ledna 2012 v 15:52 | Marča♥ |  Robert Pattinson
Miláček dívek Robert Pattinson přiznal: Na natáčení nosím tanga!
Herec Robert Pattinson (25) nechtěl nic nechat náhodě a skrýval své intimní partie i při natáčení erotické scény ve filmu Twilight sága: Rozbřesk 1. část, v níž se miluje s hlavní hrdinou v podání Kristen Stewart. Ta je mu přitom partnerkou i v soukromí.

"Nakonec jsem myslel jen nad ješitnými záležitostmi. Sedíte tam a na sobě máte titěrná tanga. Dali mi sice velká tanga, ale pro mě byla příliš malá. Byl jsem v tom jako stará šunka," přiznal k erotické scéně Robert alias upír Edward Cullen.
Pattinson je konzervativní také ve svém pohledu na vztahy a lásku. Nikdy prý neměl a mít nebude sex na jednu noc, protože se nemůže milovat bez lásky. "O nezávazné sexuální vztahy nemám zájem, potřebuji druhého poznat, nepronáším tady žádné existenciální stanovisko, jednoduše chci rodinu se dvěma či třemi dětmi," tvrdil loni Robert.

Byl jsem v tom jako stará šunka :-D :-D to je nej :-D :-D
GIF s Kristen ke Sněhurce a Myslivci

16. ledna 2012 v 15:43 | Marča♥ |  Kristen Stewart / foto

Nádhera ;-) hlavně ta animace ;-)

Fanmade obrázek k Breaking dawn Part 2 (Bella a Emmett)

16. ledna 2012 v 15:42 | Marča♥ |  Breaking dawn - novinky
Moc se na tuhle scénu těším, doufám, že ji tam dají ;-)Twilight sága: Druhou částí Rozbřesku to zřejmě neskončí

15. ledna 2012 v 17:40 | Marča♥ |  Breaking dawn - novinky
Ať už se vám to líbí nebo ne, Twilight sága je veleúspěšnou filmovou sérií, která má miliony fanoušků a hlavně stamiliony dolarů na kontě.

V listopadu se do kin chystá poslední díl, respektive druhá polovina závěrečné části nazvané Rozbřesk a tak se samozřejmě přemýšlí, co dál.

To už ovšem nebude jen v rukou filmového studia Summit, které za Twilight stojí, ale Lionsgate, které Summit studio za více než 400 milionů odkoupilo. A zřejmě tak bude na hlavounech Lionsgate, aby rozhodli, co bude s Twilight dál.

Výkonný ředitel Lionsgate John Feltheimer prohlásil, že v Lionsgate nemají pocit, že Twilight bude s Rozbřeskem u konce. Hodlají pokračovat, ať už v podobě filmů nebo televizního projektu.

Feltheimer věří, že výdělky druhé části Rozbřesku se vyšplhají přes 700 milionů dolarů z celého světě a předpokládá, že takhle úspěšný projekt nebude dlouho ležet u ledu.

Neuvádí, jak si přesně představuje další vývoj série, zda si objednají nové knihy, pustí se do rebootu v horizontu pár let (což už je dnes docela běžné) nebo skutečně vznikne seriál, ale prostě a jednoduše chtějí pokračovat, takže upíři se budou třpytit dál a vlkodlaci budou posilovat ještě intenzivněji.

Zdroj: www.gorilla.cz


Já si teda osobně myslím, že v nejlepším se má přestat, ale kdyby nějaké pokračování bylo samozřejmě budu nadšená :-D


Nahá Kristen Stewart

15. ledna 2012 v 17:36 | Marča♥ |  Kristen Stewart / novinky

Kristen se objeví nahá v jejím novém filmu On the road.
Tak tomu se mi nechce věřit :-O
˜ Další fotky v celém článku ˜